99 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные с 04.01.2022 по 23.01.2022, будут обработаны позже. С 24.01.2022 компания продолжит работу в обычном режиме.

+380 (66) 530-98-96
Харків, Україна
изделия из кожи ручной работы
Залишити відгук

Затискачі для купюр

Для зберігання готівки люди винайшли масу різноманітних аксесуарів. Затискач для купюр створений чоловіками для чоловіків. Перші зразки фактично являли собою загнутий шматок шліфованої сталі. Хто б міг подумати тоді, що груба металева прищіпка коли-небудь стане показником високого статусу власника. Зараз це стильний предмет гардероба, ознака фінансового добробуту і високого соціального положення.

Практичність затискачів для купюр


Гарним доповненням до іміджевим характеристикам є практичність і надійність цього предмета. Відмінна риса затиску − невеликий розмір. Менший ніж портмоне, він легко поміщається в кишеню, при цьому місткість у нього набагато вище. За первісною ідеєю затискач мізерний: ніяких монет, фотографій улюбленої собаки та інших достоїнств гаманця, але доступ до купюр тут більш швидкий і зручний. 
Над моделями voile.com.ua попрацювали вправні майстри. У нас ви можете купити затискач для купюр ручної роботи, вибравши з традиційних моделей в класичному строгому стилі розбавлений сучасними затискачами з холдерами банківських карт і кишеньками для візиток. Розмір не має значення. Вироби з невеликими габаритами не менше практичні. Малий формат дає можливість частково бачити купюра, її номінал та кількість готівки.
Іміджеві предмети ручної роботи не створюються на один сезон, вони повинні жити десятиліттями. При виготовленні затискачів використовується традиційні матеріали: метал та шкіра. З шкірою все зрозуміло, але от під металом мається на увазі: срібло, платина, золото, ювелірний алюміній і високоеластична сталь. Сировина високої якості забезпечує довгострокову стійкість до зносу і простоту в догляді.
Величезна різноманітність оформлювальних рішень і варіантів дизайну дозволяє підібрати предмет для людини з будь-якими смаками і поглядами на стиль і моду. Традиційне ручне тиснення на шкірі, гравірування на металі, сучасні принти, заклепки і болти, інкрустація декоративним і дорогоцінним каменем, різноманітність розмірів і нескінченна безліч форм. Все це дає можливість зробити успішним придбання при виборі аксесуара для себе.


 Затискач для купюр – відмінний сувенір


Приятно, что вы можете купить зажим для купюр ручной работы недорого, и при этом получить эксклюзивный подарок, не имеющий аналогов. Мужской консерватизм не позволяет многим тратить время на походы по магазинам в поисках каких-то мелочей. Поэтому стильный подарок, а главное, практичный, будет по достоинству оценен и станет обязательным аксессуаром ежедневного использования. Такая вещь не будет пылиться в глубине стола, разве что с приличной пачкой купюр внутри.
Незважаючи на явну чоловічу приналежність, затиск цілком підійде і жінці, як доповнення до гаманця. У ньому можна тримати велику готівку, а гаманець використовувати для невеликих сум. Компактні розміри аксесуара в даному випадку дають додаткову перевагу і дозволяють сховати його навіть у невеликій дамській сумочці.
Якщо ж ви зацікавлені, але так і не змогли вибрати і купити затискач для купюр ручної роботи в Україні, майстер зробить індивідуальне виріб по вашому ескізу. При цьому на аксесуар може з'явитися тиснення, вишивка з вашими ініціалами або привітанням. Затискачі красиво упаковуються в фірмову папір з сургучною печаткою.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner