99 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные с 04.01.2022 по 23.01.2022, будут обработаны позже. С 24.01.2022 компания продолжит работу в обычном режиме.

+380 (66) 530-98-96
Харків, Україна
изделия из кожи ручной работы
Залишити відгук

Обкладинки на паспорт і документи

Паспорт – найважливіший документ, який необхідно захистити від можливих пошкоджень – пролитої рідини, пом'ятих сторінок, забруднення. Щоб всі ці неприємності обійшли ваш ідентифікатор особистості стороною, досить купити обкладинки на паспорт і документи ручної роботи ВОЙЛ.

Купуючи такі вироби, ви отримуєте:
•    стильний аксесуар;
•    захист від вологи та бруду;
•    прямі, не загнуті куточки;
•    унікальний дизайн, який складно переплутати з іншими аналогами.
Підбираючи чохол для закордонного, внутрішнього паспорта, зверніть увагу на щільність матеріалу. Паперові лаковані варіанти витримують максимум півроку, потім починають тріскатися, м'ятися. Шкіра повинна бути тільки натуральної, як в серії обкладинок Voile. Твердий пластик, полімери надійно захищають паспорт від загинів, вм'ятин, але мають стандартну форму.


Аксесуари для дівчат - обкладинка на паспорт


Для дівчат важливий малюнок обкладинки - певна картинка, яскравий, видимий візерунок, поєднання модних кольорів, завитків, фігурних орнаментів. У деяких ситуаціях, досить стилізованого обриси під «золото» або срібло. Такі окантовки добре поєднуються з різними символами, логотипами, зображеннями тварин і т. д. Напис «Паспорт» не завжди виглядає оригінально. Експериментувати з дизайном пропонує майстерня Voile. У нас можна купити обкладинки на паспорт і документи недорого, при цьому отримати ексклюзивну модель з тисненням у вигляді логотипу, написи, ініціалів.


Аксесуари для чоловіків обкладинка документи


Для чоловіків у паспортної обкладинці важлива практичність − зручна форма, нековзна поверхня, приємна на дотик. Бажано, щоб обкладинка клали в кишеню, невелике відділення сумки. 

Вибираючи, де саме носити паспорт, варто заздалегідь визначитися з його розмірами. Не всі обкладинки стандартні, з-за особливостей матеріалу. Деякі щільно облягають документ, а в інших моделях залишається невеликий запас, із-за чого обкладинка «гуляє».


Можливості паспортних обкладинок від Voile


Визначившись з розмірами, саме час подумати про натуральність матеріалів. Обкладинки ВОЙЛ − це статусні аксесуари, виготовлені з правильно обробленої шкіри із застосуванням сідельного шва. Їх цінують за довговічність, функціональність, а також інші якості:
•    індивідуальне пошиття, включаючи добірку кольору матеріалів;
•    ручна робота, всі стежки й обробка шкіри проводяться майстрами без використання механізмів;
•    злегка опукле зображення, унікальна шорсткість шкіри, що говорить про її натуральності.
На відміну від пластикових моделей обкладинки Voile відрізняються цікавою фактурою, натуральними квітами. Тут ви не побачите яскравих картинок, але ми орієнтовані на людей, що віддають перевагу минималичтичный, але стильний дизайн, якісне виконання і ексклюзивність. 
Ви можете купити обкладинки на паспорт і документи в Україні, зайшовши на voile.com.ua. На сайті представлено кілька різновидів таких аксесуарів. Фахівці ВОЙЛ постійно шукають нові модні рішення для різних аксесуарів, в тому числі, паспортних обкладинок. Ми черпаємо натхнення від наших клієнтів, ви можете замовити аксесуар з індивідуальним дизайном за вашими власними ескізами.
Нанесення малюнків, логотипів, написів, ініціалів та іншого тиснення зробить обкладинку неповторною, несхожою на інші. Ми якісно упакуємо ваше замовлення в фірмову вінтажну папір, а при бажанні надамо ВІП-упаковку.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner