99 відгуків

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заявки клиентов. Заказы и сообщения для компании, присланные с 04.01.2022 по 23.01.2022, будут обработаны позже. С 24.01.2022 компания продолжит работу в обычном режиме.

+380 (66) 530-98-96
Харків, Україна
изделия из кожи ручной работы
Залишити відгук

Натуральна шкіра: ціна відповідає якості

Натуральна шкіра: ціна відповідає якості

Раніше придбані речі служили довго, і ми ніяк не могли їх зносити, а тепер шкіряний одяг або взуття може зноситися буквально за сезон. Що ж сталося? Повернемося до нових технологій і звернемо увагу на те, як відбувається процес її виготовлення, обробки.
Натуральна шкіра – дар природи, і її вартість – показник якості, після багаторазових обробок та фарбування. В ціну готових шкіряних виробів включається ще й вартість виробництва. Дешевше будуть ціни на матеріал, подібний до натурального. І ось тут варто уточнити, що мова йде не про штучній шкірі, а саме про підробку натуральної. Так! Сьогодні навчилися імітувати натурпродукт.
Як це відбувається? Спочатку, слід знизити вартість сировини. І для цього при процесі виготовлення шкіру ділять на три шари. У підсумку виходить:
1. Верхній
2. Проміжний
3. Залишковий
Іноді вдається отримати тільки два хороших шару. В результаті тільки перший може по праву називатися натуральною шкірою, два інших – спилок. Саме ця шкіра використовується для пошиття виробів економ-класу.


Основні відмінності натуральної шкіри від спілка


Давайте спробуємо відповісти на питання, що виникло у вас в голові: «А як же відрізнити натуральне виріб від підробки?». Запам'ятайте:
1. Поверхня шкіри природна. На неї не наносяться ніякі додаткові покриття, вона проходить тільки процес фарбування та підсумкову обробку.
2. Шкіра дихає, вбирає вологу, має високий рівень еластичності. Разом з тим, натуральний матеріал відрізняється міцністю і тривалим терміном служби.
К спилку данные характеристики не относятся – материал плохо тянется, тяжелый, не возвращается в изначальную форму. Чтобы данный вид кожи внешне напоминал натуральную, его пропускают через горячий пресс с использованием водорастворимых полиуретанов. 
 Теперь о стоимости. На оптовых базах цены на «плагиат» в разы ниже, что явно подкупает производителей. Однако и продолжительность использования одежды, обуви, кожгалантереи из подделки снижается в разы. Только натуральная кожа обладает наивысшими эксплуатационными характеристиками.
У майстерні VOILE (Войл) використовують тільки натуральну шкіру, тому й продукція, створена нами, довгі роки не втрачає своєї практичності і краси.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner